Whatsapp
Ara
Ödeme ve Teslimat
Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT  işlemlerinizi anlaşmalı olduğumuz hesabımıza yapabilirsiniz.
 
2) Sitemiz üzerinden kredi veya banka kartlarınız ile tek çekim ödemesi yapılmamaktadır. Ödemelerinizde siparişiniz sonunda  eft veya havale kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi veya banka kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
 
3) Sipariş Bedeli İadesi; 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda;  tisortgetir.com tarafından üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
 
5) Teslimat; 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Bursa  merkezli şirketimizden ürünler Mng kargo  firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
 
6) Ödeme Takibi; 
Söz konusu eft veya havale mail veya whatsap yolu ile firmaile paylaşılmaktdır. Ödemeler şirket hesabına düştüğü anda tüketici tarafına mail veya telefon yoluyla bildirilmektedir.
Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@tisortgetir.com  adresine göndermeniz gerekmektedir.
 
Müşterilerimizin görüşleri
  • Baskılı Tişört sipariş verdi
    Çocuklarım için daha fazla ne yapabilirim, onları başarılı ve donanımlı bireyler haline dönüştürebilirimin cevabı “Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi”. Sürekli araştırma yapan, öğrenmeyi ve öğretmeyi seven bir anneyim ...
    Ali Kocabey13 Aralık 2021
  • Polo Yaka Tişört sipariş verdi
    Bir gıdacı olarak arayıpta bulamadığım bir sertifika ve her konuda ömür boyu kullanabileceğim bir sertifika. Gizem Hanım’ın ilgisiyle hem bilgi hem belge sahibi oldum teşekkür ederim :)
    Elif Karadeniz27 Kasım 2021
Tişört Getir sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close