Whatsapp
Ara
Hakkımızda
Hakkımızda
TİŞÖRT GETİR
Tisortgetir.com; Vizyon Baskı ile beraber, onlarca firmadan oluşan kapsamlı bir tedarik zincirini yönetmektedir.
Tedarikçi zinciri sayesinde siparişleriniz çok kısa sürede hazırlanmakta ve teslim edilmektedir.
Baskılı Tişört, Promosyon Tişört, Toptan Tişört
Baskılı tişörtlerimiz %100 Pamuklu olup 1.kalite kumaşlardan yapılmaktadır. Ürünlerimiz profesyonel ekip tarafından hazırlanmakta olup kaliteli hizmet sunmaktayız. BASKILI TİŞÖRTLERİMİZİN her rengi stoklarımızda mevcut olup istediğiniz adetlerde ,beden ve renk seçenekleriyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Baskılı tişörtler ve promosyon tişörtler firmanızı/işletmenizi tanıtmak amacıyla personeliniz tarafından kullanılmaktadır.Baskılı tişörtler okullar etkinlikler içinde sık sık kullanılmaktadır. Ürünlerimiz 1.kalite penye, compact kumaş kullanılarak üretilmektedir. Kullandığımız kumaşlarımız en kaliteli sık dokunmuş pamuk kalitesinden üretilerek yapılmaktadır. Esnek rahat ettiren kumaş özelliği ile yıkandıktan sonra çekme özelliği olmayan, kollardaki ribana ve yakalardaki kesim yapısı ve giyildiğinde üste tam oturan rahat kullanılanılabilen ürünlerdir.

Tişört üzerine istediğiniz yere yazı logo arma reklam yazılarak tasarım yapılmaktadır. 1.Kalite baskı ile Tişört / T-Shirt üzerine yapılan baskı reklamlar kesinlikle yıkansa dahi çıkmama özelliğine sahiptir. Kullandığımız baskı yöntemlerimiz sağlığa zarar vermeyen en iyi kaliteli malzemelerden oluşan yapıştırma boya ve benzeri şeyler içermeyen orijinal görüntü özelliği ile hizmetinizdedir.
 • Geniş Ürün Yelpazesi Tişörte baskı, promosyon tişörte baskı, 23 Nisan tişörtleri vb. ürünlere baskı yapılır.
 • Hızlı Teslimat Baskı siparişleriniz sizinle görüşüldükten sonra 3 iş gününde hazırlanır.
 • Ücretsiz Kargo Siparişleriniz hazırlandıktan sonra ücretsiz olarak size ulaştırılır.
TİŞÖRT GETİR’DE SÜREÇ NASIL İŞLER?
Türkiye ve Dünya’nın her yerine hızlı teslimat. Hazırlanan siparişleriniz paketlenerek müşterilerimize en kısa sürede teslim edilir.
 • 1 Sipariş Web sitemizden veya telefonla siparişi oluşturun +90 224 262 50 06
 • 2 Onay Satış temsilcimiz, siparişi onaylamak için sizinle iletişime geçer
 • 3 Baskı Süreci Siparişinizdeki detaylar ve istekler doğrultusunda baskı yapılır
 • 4 Teslimat Siparişiniz en kısa süre belirtilen adrese teslim edilir
Müşterilerimizin görüşleri
 • Baskılı Tişört sipariş verdi
  Çocuklarım için daha fazla ne yapabilirim, onları başarılı ve donanımlı bireyler haline dönüştürebilirimin cevabı “Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi”. Sürekli araştırma yapan, öğrenmeyi ve öğretmeyi seven bir anneyim ...
  Ali Kocabey13 Aralık 2021
 • Polo Yaka Tişört sipariş verdi
  Bir gıdacı olarak arayıpta bulamadığım bir sertifika ve her konuda ömür boyu kullanabileceğim bir sertifika. Gizem Hanım’ın ilgisiyle hem bilgi hem belge sahibi oldum teşekkür ederim :)
  Elif Karadeniz27 Kasım 2021
Bazı Referanslarımız
Tişört Getir sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close