Whatsapp
Ara
Blog
Tişört Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Tişört Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Tişört Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
EKLENME TARİHİ 10 Ağustos 2017

Tişörtte Dikkat Çeken Unsurlar

İlk olarak, zayıf olan bireyleri ele alalım. Normal olarak ki bu durumda, pek çok tişört modeli sizlerin üzerinizde iyi bir izlenim bırakmayacaktır. Bunun için, kumaş tercihiniz daha kalın olması gerekiyor. Böylelikle vücudunuzu daha tok ve iyi gösterebilecektir.

Tam zıttı olarak, yüksek kilo problemi olan bireylerin seçimlerinde ise, dar kesim ürünler tercih edilmemesi gerekiyor. Genel olarak vücudu saran modeller, bu kişiler için uygun değildir. Mümkün olduğu sürece, buna dikkat etmek, kıyafetin üzerinizde daha iyi görünmesine yardımcı olacaktır.

Tişört seçimi yaparken, aslına bakarsak en çok meydana getirilen hatalardan birisi de uzunluk seçimidir. Ne çok uzun ne de çok kısa tercih edilmesi yanlıştır. Bunun için, standart boy olarak, kalça kemiğinin altında sonlanmış olan boyunda modelleri tercih etmek gerekmektedir. Elbette ki biçim olarak, kadınların tercih ettiği göbek deliğinin üstünde kalan tişörtlerden bahsetmiyoruz. Normal standart tişörtler için uzunluk seçimi bahsettiğimiz şeklinde olmalıdır.

Bayanlar İçin Tişört Seçimi 

Eğer ki büyük ve iri göğüs ölçülerine sahipseniz, daha çok, derin yuvarlak yakalı modeller tercih edebilirsiniz. Böylelikle dekoltenizi en iyi şekilde sergilemiş olurken, şıklık kazanabilirsiniz.

Daha zarif, zayıf ve şık görülmek için, yine bayanlar V yaka modeller tercih edebilirler. V yaka modeller ile şık bir pantolon ve topuklu ayakkabılar kombine edilerek, fazlaca güzel bir uyum oluşturulabilir.

Mesela, truvakar kol modeller ise, daha çok zayıf olmayan kişilerde kendini daha iyi gösterebilmektedir. Kadınlar da bu özelliklere dikkat ederek, giyim seçimlerini gerçekleştirebilirler. Böylelikle istediklerine daha basit ulaşmış olabileceklerdir.
Tişört Getir sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close