Üzerine Baskı Yapılabilen Sweatshirtler

(10.8.2017)

Hayatımızın en büyük giyim tarzını oluşturan spor giyime en uygun olan sweatshirtler sadece kışın giyilebilen bir giyim üründür. Hem kışın neredeyse her gün giyilen bir giyim ürünü olmaya başladı. Bu giyim ürünü tabii ki de bu kadar giyilmesi arttı ama bir yandan da satılması, model, renk, dizaynları değişmeye başladı ve artık pahalı bir ürün olmaya başladı.

Hayatımızın ve kış mevsiminin büyük giyim kısmını oluşturan sweatshirtler için tabii ki de uygun fiyata bulmamız mümkün ama genel olarak orta fiyat aralığındadır. İlk başlarda sadece erkeklerin giymeye başladığı sweatshirtler artık kızlarında sadece kot pantolon değil etek üstüne bile tercih ettiği bir giyim ürünüdür. İçi polar olan, olmayan olarak ve cepli cepsiz olarak modelleri sayabiliriz. Bunun dışında kapüşonlu ve kapüşonu olmayan olarak da ikiye ayrılan bir ayrımı vardır.

Erkekler genellikle kapüşonlu, cepli tercih etmektedir. Üniversiteye hazırlanmaya başlayan herkesin üzerinde gördüğümüz bu spor tarzı eşofman altı ya da kotla tamamlanır. Kızlar da aynen bu şekilde tercih etmektedir. Ama daha süslü diye tabir ettiğimiz kızlar etek üzerine kapüşonu olmayan modellerini ve çoğunlukla da cepli olmayan modellerini kombin olarak kullanmaktadır. Her zaman giyilebilecek ve her sene değişen moda gibi bununda modası değişmez. Spor giyim her zaman tercih edilen rahat bir tarz olduğu için alınan sweatshirtün modası geçmez ve sürekli olarak giyilebilir.

Her giyim ürünün günümüz modasında uygun olarak baskılı modelleri çıktı. Tabi ki de modadan geri almayan sweatshirler de aynı şekilde baskılı modelleri çıktı. Bu baskılı modelleri normal baskı ya da lazer baskısı olarak ikiye ayrılıyor. Lazer olanları birkaç yıkamada baskısı çıkmayan diye kısa yolla diğer baskıdan ayrılır.

Belli renklerde marka amblemi olanlar, sevdiğiniz takımın renklerine uygun ve önünde takımın amblemi olanlar, film ya da dizi karakterlerinin resimleri, bazı ünlü karikatürlerin komik resimleri, sevilen sözler, şiirler gibi üzerine birçok şekilde baskı yapılı olanları var. İsterseniz sizde üzerine baskı yapan yerlerden ya da internetten sipariş verilerek alabilirsiniz.