Whatsapp Destek Teklif İste

Blog

Tişört Beden Tablosu

Beden ölçülerini belirlerken üzerinize olan bir tişörtünüzü düz bir zemine serip ölçmenizi öneririz.

Devamı

Tişörtler Hakkında 10 İlginç Bilgi

Tişört hakkında çok şey biliyoruz. Tişört üreten tüm markaların hangi malzemeyi kullandığını biliyoruz, şekillerini biliyoruz, bunları ne zaman ve nasıl giyeceğimizi biliyoruz. Sanırım tişörtler hakkında eğlenceli şeyler öğrenmek istersiniz. Tişörtler hakkında bilmenizi istediğimiz 10 ilginç bilgi.

Devamı

Kimler Baskı Tişört Yaptırmakta

Tişört geçmişine baktığımız zaman hayatımıza iç çamaşırı olarak girişi yaptığını görmekteyiz. İnsan hayatına çok ilginç ve akla gelmeyen bir şekilde giriş yapan tişört günümüzde giyimin vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. İç giyim olmaktan uzaklaşıp bir yaşam tarzı haline gelen tişörtlerin trend haline gelmesi ise 1980’li yıllarda İngiltere’de gerçekleşti.

Devamı

Zevkinize Uygun Tişört Baskıları

Kumaş üzerine baskı teknikleri git gide gelişirken insanlar artık rahat ve kendilerini ifade edebilecekleri tişörtler giymeyi uygun buluyor. Bu tercihin nedeni genelde ekonomik nedenlerde geliyor olsa da, tekstil sektörü bu duruma hızlıca uyum sağlamaktadır.

Devamı

Baskılı Tişört (T-Shirt) Kimler İçin Uygun

Kurumunuz veya markanız ne olursa olsun, logonuzu, ismini yada tasarımınızı uygulayacağınız tişörtler kurumsal kimliğinizi güçlendirir ve bilinirliliğinizi artırır. Hatta kurumunuzun çalışanlarının bulunduğu bazı yerlerde (standlar, fuarlar, tanıtım faaliyetleri, atölye...vb.) olmazsa olmazdır.

Devamı

Erkek Baskılı Tişört Nasıl Kullanılmalı?

 Erkekler için günün kurtarıcıѕı olarak tişört diуеbiliriz. En zoranlarında da  bir  tişört  seçіmі  іle  her  şey  yoluna  giriуor.  

Devamı

Üzerine Baskı Yapılabilen Sweatshirtler

Hayatımızın en büyük giyim tarzını oluşturan spor giyime en uygun olan sweatshirtler sadece kışın giyilebilen bir giyim üründür. Hem kışın neredeyse her gün giyilen bir giyim ürünü olmaya başladı. Bu giyim ürünü tabii ki de bu kadar giyilmesi arttı ama bir yandan da satılması, model, renk, dizaynları değişmeye başladı ve artık pahalı bir ürün olmaya başladı.

Devamı

Tişört Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ne kadar bir çok bay ve hanımefendi, en bayağı giyim olarak tişört modellerini ele alsalar da bu giysileri tercih ederken bile dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Her fert, ister bay ister kadın olsun, vücut hatlarına uygun bir model tercih etmesi gerekiyor. Ve bunun yanı sıra, normal kilolara haiz olanların haricinde, daha zayıf ve daha kilolu olanların da bir hayli dikkat etmesi ihtiyaç duyulan bazı durumlar bulunmaktadır. Bunlar hakkında doğrusu bilgiler vermek gerekirse, şunlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Devamı

Tişört alırken nelere dikkat etmeli?

Tişörtler her mevsim kullanılsa da özellikle yaz mevsiminin vazgeçilmez kıyafetleri arasında yeri almaktadır. Aslında mevsimsel olarak geçiş mevsimlerinde de kullanımı kolay olacağı gibi yazın ise tamamen çeşit çeşit, renk renk, model model gardırobumuzda yer almaktadır.

Devamı